O NÁS

Kam zaradiť Zion Club? Ako club, pub, bar,… ? Túto klasickú nálepku by sme radi preskočili a venovali sa podstatnému. Zion je miesto, kde si môžete so svojimi priateľmi posedieť pri skvelom pivku, miesto kultúrneho vyžitia pri kvalitnej muzike alebo na párty, priestor, ktorý komplexne pokryje potreby zákazníka.
Od roku 2011, kedy sa začala písať oficiálna história, pretieklo množstvo vody a zmenilo sa veľa vecí. Podstatný posun vnímame vo vzniku ďalšieho priestoru, ktorému hovoríme Noiz pub & art gallery. Nájdete v ňom vystavené obrazy a maľby od rôznych umelcov, ktoré sa pravidelne obmieňajú.
U miestnych sa udomácnili názvy Zion a Noiz. Oba podniky sa nachádzajú na Palárikovej ulici v meste Čadca a sú od seba vzdialené cca 50m. Od vzniku Noizu rovnako nastal určitý posun. Jeden zimný večer sme si povedali, že chceme terasu, tak sme si postavili terasu priamo na streche. Čo na to povedať, sme trochu uletení.
Prišiel rok 2020 a chlapci z Kysúc sa rozhodli, že opäť trochu vyprovokujú miestny prístup k architektúre a postavia outdoorový priestor za Zion clubom. Vznikol nový streetove miesto pod názvom Zion park. Netradičný eko transparentný priestor, kde sa môžete občerstviť a príjemne si posedieť na paletovom sedení (s podsedákmi).

Celý priebeh by bol nereálny, pokiaľ by na tejto ceste nestáli pri nás naše rodiny, naši ľudia a zákazníci v jednom. Veľmi pekne vám za to ďakujeme, vážime si vašu podporu.

S úctou Zion crew.

Vizuál Zion club:

Vizuál Noiz pub & art gallery:

Ak sa Vám článok páčil, pokojne zazdieľajteShare on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google