O NÁS

Na začiatok vám dlžíme vysvetlenie, prečo sa názov nášho priestoru skladá z pomenovania dvoch podnikov. Dôvod je jednoduchý, veľkú časť aktívít a života z bývalého Zion clubu sme presunuli do Noiz pub&art gallery a zatiaľ sme sa nerozhodli, aké finálne pomenovanie dáme nášmu priestoru.
Zion Club a Noiz pub&art gallery je miesto, kde si môžete so svojimi priateľmi posedieť pri skvelom pivku, jedle, miesto kultúrneho vyžitia pri kvalitnej muzike alebo spoločenských hrách, priestor, ktorý komplexne pokryje potreby zákazníka. Nájdete v ňom vystavené obrazy a maľby od rôznych umelcov, ktoré sa pravidelne obmieňajú. Nachádzame sa na hlavnej obchodnej ulici v meste Čadca (Palárikova ulica 94).

Od vzniku Noizu rovnako nastal určitý posun. Jeden zimný večer sme si povedali, že chceme terasu, tak sme si postavili terasu priamo na streche vedľa podniku. Čo na to povedať, sme trochu uletení. Potom sme sa začali trochu nudiť a povedali sme si, že otvoríme aj kuchyňu na spôsob streed food jedla a otvorili sme Zion food.

Celý priebeh by bol nereálny, pokiaľ by na tejto ceste nestáli pri nás naše rodiny, naši ľudia a zákazníci v jednom. Veľmi pekne vám za to ďakujeme, vážime si vašu podporu.

S úctou Zion crew.

Ak sa Vám článok páčil, pokojne zazdieľajteShare on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on google
Google