Vladimir 518, muž pražského rapu na Welcome to Zion

Na Welcome to Zion (1.-2. december 2017) na Veľkej Rači uvidíme aj Vladimira 518, člena legendárnej českej rapovej skupiny PSH.
Keď sa povie pražský rap, masovej väčšine ľudí naskočí asociácia PSH alebo Idy & Wich. Novodobejší fans odpovedia Supercroo, Smack alebo kohokoľvek iného. Vladimir 518 tu ale bol, je a ešte zrejme dlho bude.
Človek sa nemusí ani dlho zamýšľať a spomenie si na obrovskú škálu hitov. Nemá cenu ich vymenovať, fakt je, že kód 518 je podpísaný pod činnosťami ako výtvarníctvo, graffiti, knihy, promotérstvo, grafika a v posledných rokoch prevažne rap. Svedčí to o kredite, akom sa môže pýšiť málokto. Plody jeho práce, je možné zaznamenať aj vďaka sérii dokumentov Kmeny, vypracované pre Českú Televíziu. Spoločne s Davidem Böhmem, Jiřím Frantou a Jaroslavem Plachým kreslí a vydáva komixové noviny KIX.
Dva sólo albumy Gorila vs. Architekt (2008) a Idiot (2013) rovnajú dve sošky Anděla, to je bilancia hlavy labelu Bigg Boss. Aktuálne vydal album Ultra! Ultra! (2017), s ktorým na turné vypredáva haly a kluby v Čechách aj na Slovensku.

Vladimir 518 pricestuje s mužom menom Mike Trafik, DJ a producent skupiny PSH & Bigg Boss, hudobný skladateľ a majiteľ StarWorks studia. Medzi rokmi 2000-2005 sa pod prezývkou DJ Trafik zúčastnil rôznych djských battlov a súťaží s obrovským úspechom (šampión CZ ITF, 1. miesto ITF Europe, 2. miesto VEstax Extravaganza atď.).

Vladimir 518: facebook, twitter, instagram, youtube

Predpredaj spustený, lístky kúpite najlacnejšie v Zion clube (Čadca), alebo cez ticketportal.sk.
Vstupenky

Videa:

 

 

 

 

Ak sa Vám článok páčil, pokojne zazdieľajteShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

0 komentárov k článku “Vladimir 518, muž pražského rapu na Welcome to ZionPridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *