Šialený, rýchly , antisocial/ Gleb

Drum n bass, grime, glitch hop, trap!  Všetky tieto žánre sú dobre známe mladému úspešnému MC z Bratislavy, ktorého poznáme pod menom Gleb. Tento talentovaný mladík nám zakončí piatkový program vo veľkom štýle. Už tušíte ako sa budete cítiť na festivale Welcome to Zion po koncertoch Vladimir 518Looptroop Rockers – Gleb?
Gleb sa aktívne začal venovať hudbe vo svojich 16tich, konkrétne ako drumm n bass live set MC. Neskôr v roku 2013 vydal mixtape Stanica Zoo a v roku 2015 EP Zloo. Aktuálne vydal svoj debutový album Lavička Pimpin v ktorom dokazuje, že rýchlosť a dynamika sú jeho najväčšou prednosťou.
Pre lepšiu predstavu, pre tých čo nevedia, sme vytrhli niekoľko slov z rozhovoru pre Artattack.
„Som 21 ročný MC z Bratislavy a mám vonku Stanica ZOO mixtape. Začal som ako malý 13 ročný raperko, a neskôr v mojich 16tich som sa aktívne pustil do Drum n bassu…. momentálne sú moje treky a shows rôznorodé…. Zadefinoval by som sa ako MC ktorý dá do akéhokoľvek beatu ktorý ma zaujme. Väčšinou musia byť beaty tvrdšie a rýchle. Práve preto sú dnb, grime, glitch a trap žánre ktoré môžu ľudia počuť na mojich shows a v mojich trekoch…..
Nerobí mi problém feliť s ľuďmi na bare v preplnenom klube (pokiaľ mi nehovoria tú istú vetu 10krát po sebe), ale aj street popíjanie v parku na lavičke alebo na schodoch v úzkom kruhu felákov je top. Záleží to od okolnosti a nálady…..
Naše shows sú nakladačky. Snažíme sa aby bola show intenzívna – z každeho treku dáme len polku a hneď naskočí ďalší proste bam bam bam. Chrbát mi kryje Dj Ass, vyskillovaný mladý dnb dj z nášho soundsystemu, a v poslednej dobe najčastejšie Komander…..“

Gleba uvidíte na dvojdňovom festivale Welcome to Zion v stredisku Snowparadise Veľká Rača prvý decembrový víkend.

Predpredaj spustený, lístky kúpite najlacnejšie v Zion clube (Čadca), alebo cez ticketportal.sk.
Vstupenky

Videa:

 

 

 

 

Ak sa Vám článok páčil, pokojne zazdieľajteShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

0 komentárov k článku “Šialený, rýchly , antisocial/ GlebPridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *