O NÁS

Kam zaradiť Zion Club? Ako club, pub, bar,… ? Túto klasickú nálepku by sme radi preskočili a venovali sa podstatnému. Zion je miesto, kde si môžete so svojimi priateľmi posedieť pri skvelom pivku, miesto kultúrneho vyžitia pri kvalitnej muzike alebo na párty, priestor, ktorý komplexne pokryje potreby zákazníka.
Od roku 2011, kedy sa začala písať oficiálna história, pretieklo množstvo vody a zmenilo sa veľa vecí. Podstatný posun vnímame vo vzniku ďalšieho priestoru, ktorému hovoríme Noiz pub & art gallery. Nájdete v ňom vystavené obrazy a maľby od rôznych umelcov, ktoré sa pravidelne obmieňajú.
U miestnych sa udomácnili názvy Zion a Noiz. Oba podniky sa nachádzajú na Palárikovej ulici v meste Čadca a sú od seba vzdialené cca 50m. Od vzniku Noizu rovnako nastal určitý posun. Jeden zimný večer sme si povedali, že chceme terasu, tak sme si postavili terasu priamo na streche. Čo na to povedať, sme trochu uletení.
Dôkazom šialenosti bol aj projekt, festival Welcome to Zion v stredisku Snowparadise na Veľkej Rači v Oščadnici. Kombinácia krásnej prírody, kvalitného hudobného programu a netradičného formátu akcie predpovedalo ďalšie šialenstvo.
Celý priebeh by bol nereálny, pokiaľ by na tejto ceste nestáli pri nás naše rodiny, naši ľudia a zákazníci v jednom. Veľmi pekne vám za to ďakujeme, vážime si vašu podporu.

S úctou Zion crew.

Vizuál Zion club:

Vizuál Noiz pub & art gallery:

Ak sa Vám článok páčil, pokojne zazdieľajteShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+