DJ, ktorý pozná vôňu vinylových platní: DJ Vec

Keď sme vyriešili pozvanie Looptroop Rockers a Vladimira 518 na festival Welcome to Zion, tak sa objavila zapeklitá otázka: “Kto dostatočne vykreslí atmosféru pred týmito koncertmi a navnadí divákov na skvelé vystúpenia?” Odpoveď: “Jednoznačne DJ Vec!!!”
DJ, raper a beatmaker. Toto sú tri role, ktoré ho najlepšie definujú. Vec sa na hudobnej scéne pohybuje od konca 90-tych rokov, keď s Midim tvorili zásadné hip hopové duo Trosky. V roku 1997 im vydalo Sony music album, ktorý dnes nesie prívlastok klasika. Ako DJ sa prebojoval na svetové finále DMC v Londýne v roku 2001. Neskôr začal vydávať veci pod vlastným pseudonymom a jeho albumy Dobré ráno (2005), Funkčný veterán (2008) a Stereo farbo slepo (2012) mu priniesli mnoho príležitostí ukázať sa na pódiách hlavne na Slovensku a v Čechách. Má za sebou spolupráce s umelcami rôznych žánrov a ešte viac pred sebou. Jeho zatiaľ posledný nosič je EP Domáce potreby z decembra 2016. Najčastejšie ho môžete vidieť hrať so Škrupom, alebo ako DJa Veca a taktiež so živou kapelou.
Slovensko- česko- švédska kombinácia v jeden večer = ”DJ Vec + Vladimir 518 + Looptroop Rockers + Gleb” = adrenalín/dopamín v jednom!!!

Predpredaj spustený, lístky kúpite najlacnejšie v Zion clube (Čadca), alebo cez ticketportal.sk.
Vstupenky

Ak sa Vám článok páčil, pokojne zazdieľajteShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+

0 komentárov k článku “DJ, ktorý pozná vôňu vinylových platní: DJ VecPridajte vlastný →

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *